SIT8209AC-83-33S-98.304000Y
SIT8209AC-83-33S-98.304000Y
Mfr. #:
SIT8209AC-83-33S-98.304000Y
メーカー:
SiTime
説明:
MEMS OSC XO 98.3040MHZ LVCMOS LV
ライフサイクル:
メーカー新製品
データシート:
配達:
DHL FedEx Ups TNT EMS
支払い:
T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
ECAD Model:
製品属性
属性値
Tags
Service Guarantees
We guarantee 100% customer satisfaction.
Quality Guarantees
We provide 90-360 days warranty.
Our experienced sales team and tech support team back our services to satisfy all our customers.
we buy and manage excess electronic components, including excess inventory identified for disposal.
Email us if you have excess stock to sell.
Email: [email protected]
Step1: Vacuum Packaging with PL
Step1:
Vacuum Packaging with PL
Step2: Anti-Static Bag
Step2:
Anti-Static Bag
Step3: Packaging Boxes
Step3:
Packaging Boxes
モデル メーカー 説明 ストック 価格
SIT8209AC-83-33S-98.304000Y
DISTI # SIT8209AC-83-33S-98.304000Y-ND
SiTime CorporationMEMS OSC XO 98.3040MHZ LVCMOS LV
RoHS: Compliant
Min Qty: 1000
Container: Tape & Reel (TR)
Temporarily Out of Stock
SIT8209AC-83-33S-98.304000Y
DISTI # SIT8209AC-83-33S-98.304000Y
SiTime CorporationClock Oscillator 98.304MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8209AC-83-33S-98.304000Y)